TURK FILMLERI - AZERI DUBLYAJ FILM смотреть онлайн live lig tv сериалы 2013 - AzeriMultimedia.Com
 
AZERICE DUBLYAJ FILMLER          HINT FILMLERI TURKCE        XARICI FILMLER TURKCE
                                                                                                                                                    TVAZE.TV
BAS SEHIFE
ФИЛЬМЫ ОНЛАЙН
AZERICE KATEGORI
AZERI TV KANALLAR
TURKCE TV KANALLAR
SPORT KANALLARI
Статистика

Onlaynda olanlar: 3
Qonaqlar: 3
İstifadəçilər: 0
Girish

Главная » Статьи » TURK FILMLERI

В категории материалов: 65
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 6 7 »

Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
TURK FILMLERI | Просмотров: 271 | Добавил: sahil | Дата: 10.12.2012 | Комментарии (0)


Tür: Dram.
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Tayfur Aydin.
Senaryo: Tayfur Aydin.
Müzik: Mustafa Biber.
Görüntü Yönetmeni: Emre Konuk.
Yapımcılar: Turker Korkmaz.

Oyuncular: Serdar Orçin, Necmettin Çobanoğlu, Nuray Durmuş, Nurten Demirbaş, Hevidar Bakır, Tarçın Çelebi, Şengül Özdemir, Bilal Bulut, Melahat Bayram, Ozan Diyar ..

Vizyon Tarihi: 09 Aralık 2011.


Filmin konusu: Şeristan 80 yaşındadır. İstanbuldaki gecekondulardan birinde; oğlu Mirza, torunları Hevi, Leyla ve Meryem ile birlikte sıradan bir yaşam sürdürmektedir. Bir sabah kötü bir düşten uyanan Şeristanın sıradan yaşamı, sıra dışı bir yolculuğu doğuracak şekilde sona erer. Oğlu Mirza ve torunu Hevi ile birlikte 20 yıl önce göçe zorlandıkları için terk ettikleri Batmana doğru yola çıkarlar. Şeristanın yıllar boyunca bir sır olarak sürdürdüğü hayatına dair bütün gerçekler bu yolculuk sürecinde ortaya çıkar. Mirza için en büyük yük annesine verdiği sözü yerine getirmektir. Hevi ise bu yolculuğu başından beri istemediği ve İstanbuldan yanına kötü anılar alarak yola çıktığı için babası Mirza ile sürekli çatışır. Yolculuğun sonunda Mirza annesine verdiği sözü yerine getirebilecek midir? Tüm toplumsal önyargılara, olumsuz doğa koşullarına ve oğluyla arasındaki düşünce çatışmalarına rağmen omuzlarındaki yükü sonuna kadar taşıyabilecek midir? Gelenekler, inançlar, tabular mı; yoksa her şeye rağmen bir anne olan Şeristan mı; hangisinin isteği yerine getirilecektir?
TURK FILMLERI | Просмотров: 234 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (0)Tür: Aksiyon, Casusluk, Dram, Macera, Polisiye, Politik.
Ülke: ABD, Türkiye.

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül.
Senaryo: Mahsun Kırmızıgül.
Yapımcı: Murat Tokat.
Görüntü Yönetmeni: James Gucciardo.

Oyuncular: Haluk Bilginer, Engin Altan Düzyatan, Ali Sürmeli, Danny Glover, Mahsun Kırmızıgül, Onur Ünsal, Salih Kalyon, Robert Patrick, Erkan Petekkaya, Zafer Ergin, Hüseyin Avni Danyal, Gina Gershon, Mustafa Sandal, Murat Ünalmış, Eşref Kolçak, Suna Selen, Yüksel Arıcı, Emma Walton, Scott William Winters, Ümit Okur, Ali Güney, Bob Ari, Ernest Rayford, Hisam Tawfıq, James Chen, Justine Cotsonas, Laine Rettmer, Michael Olajide Jr, S Novym Godom, Papa! (2004), Sharrieff Pugh ...

Gösterim Tarihi: 05 Kasım 2010.


Filmin konusu: Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi New York’ta Beş Minare , 5 kasımda vizyonda. Oyuncu kadrosunda bir çok ünlü ismin bulunduğu filmde başrolde Haluk Bilginer, Ali Sürmeli, Mahsun Kırmızıgül, Mustafa Sandal ve hollywood sinemasından Danny Glover gibi isimler bulunmakta. Filmin konusuna gelince radikal bir dini örgütün liderliğini yapan Deccal kod adlı zanlı , kırmızı bültenle aranmaktadır. ABD’li yetkililerce Deccal’ın yakalandığı belirtilir. Bunun üzerine polis teşkilatının en iyi iki memuru , Deccal’ı almak için gönderilirler. Başta Deccal’ı getirmek kolay bir iş olarak gözüksede, işler göründüğü gibi kolay değildir.
TURK FILMLERI | Просмотров: 307 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (0)Tür: Dram.
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Selim Guneş.
Senaryo: Selim Guneş.
Yapımçılar: Munire Armstrong, Emre Gunes.

Oyuncular: Kaya Akkaya, Ruhan Odabaş, Ziver Armaçan Açıl, Hakan Korkmaz, Gürsan Piri Onurlu, Sinem Islamoğlu ..

Vizyon Tarihi: 13 Mayıs 2011.


Filmin Konusu: On yaşndaki Hasan, iki kardeşiyle yaşam mücadelesi vermektedir. Babası hapiste, annesi şehirde bakıcılık yapmaktadır. Hasan, yaptığı ayranı şoförlere satarak geçinmektedir. Hasan o gün yine ayran satmaya çalışır, ama kimse almaz, evin yolunu tutar. Kurt seslerini duyunca panike kapılır, çamura düşer. Annesi ani bir kararla, çocuklarını yanına dönmek üzere hareket eder, durağa gelir. Hasan'ı sorar ve karlar içindeki oğluna ulaşır ..
TURK FILMLERI | Просмотров: 305 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (1)Tür: Komedi.
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Harun Özakıncı.
Senaryo: Harun Özakıncı, Melis Özdil.

Oyuncular: Osman Azman, Serhat Saylan, Yelda Günay Akbulut, Esin Helvacı, Ethem Dural, Özün Usta, Okan Bayülgen ..

Filmin Konusu: Mobilet tamircisi İbram’a komşu ada Yunan adasında, kayınbiraderleri, kardeşini gösterip, çirkin ablayı gerdeğe sokmuş ve kandırmışlardır.
İbram mobiletleri modifiye ederek kendi bulduğu formüller ile çok uzun süre kullanılmasını ve 150 km hıza kadar çıkmasını sağlamaktadır.. İbram’ın işindeki başarısının sırrı, çirkin karısını görmek istemediği için gece geç saatlere kadar tamirhanesinde çalışmasıdır.
Çirkin ve istemediği karısından ayrılmak isteyen İbram, karısından kurtulmak için türlü oyunlar oynar ve işe Yunan adasından kayınbiraderler müdahele ederler.
İbram, ya bu evliliğe razı gelecek ya da kayınbiraderleri üç gün içinde gelip İbram’ı öldürüp, emanetleri olan kız kardeşlerini geri alacaklardır.
İbram tehditlere ve çekilen reste kulak asmaz ve son üç gününü Bodrum’da yapmadığı her şeyi yaparak geçirmek için yola koyulur..
TURK FILMLERI | Просмотров: 261 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (0)Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Komedi, Polisiye, Suç.
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Oğuz Yalçın.
Senaryo: Bayram özbek.

Oyuncular: Atıf Emir Benderlioğlu, Perihan Savaş, Ceren Şekerci, Orhan Bıyıklı, Ferdi Akarnur, Bulut Aras, Çetin Altay, Nurhan Yılma, Mesut Çakarlı ...

Gösterim Tarihi: 01 Nisan 2011.


Filmin konusu: Deli Dumrul (Emir Benderlioğlu), İstanbul’un Kurtlar Kuşlar Alemine meydan okumuş ve oyuna getirilerek hapse düşmüştür. İçerde hayatının zindana döneceğini düşünürken, ruh dünyasında derin tesirler meydana getirecek olan gönül erlerinden İhsan Bey (Bulut Aras) ile tanışır. Hapiste Dumrul ile İhsan Bey’in en has talebesi ve manevi evladı Alperen ( Orhan Bıyıklı) arasında sıkı bir dostluk başlar. Deli Dumrul’u, gönül eri İhsan Bey’i ve yiğitlik timsali Alperen’i uğradıkları iftiralardan aklayıp kurtaracak kişi ise Başkomiser Semih’tir( Mesut Çakarlı). Önce İhsan Bey ve Alperen, ardından da Deli Dumrul aklanarak tahliye olur. Tefeci Salim’in elinden kan kusan mahallelinin tek umudu Deli Dumrul’dur. Dumrul’un tahliye haberi ezilen, sömürülen mahalleliye özellikle de Vildan’a (Perihan Savaş) bayram havası yaşatır. Artık kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacaktır. Çünkü; yalana, dolana, talana, hırsıza, arsıza, yolsuza, laine ve haine.. ve de cümle haşerata HOP DEDİK! diyen Deli Dumrul artık özgürdür. Deli Dumrul’u yeni serüvenler beklemektedir. Kavgalar, sevdalar, çoğu zaman kahkahalarla izlenen neşeli olaylar.. kimi zaman da insanın yüreğini sızlatan duygusal anlar… İhsan Bey’in etrafında kümelenen bir avuç gönüllü fedakar Anadolu insanı vardır. Yabancı istihbarat servislerinin elinde taşeron firma haline gelen ve Bir Numara olarak bilinen Maça Beyi (Erdal Cindoruk) ise sinsi bir plan içindedir. Maça Beyi’nin babası olduğunu henüz bilmeyen ise tüm bunlardan habersiz babasının başında bulunduğu karanlık yapıyı çökertmek için mücadele vermektedir. Mücadelenin baş kahramanı İhsan Bey, bir gece kumpasa düşürülerek öldürülür. Başkomiser Semih ve Emniyet Müdürü Yavuz Türk (Sabri Özmener), olayı tezgahlayan yapıyı deşifre etmek için büyük bir operasyon başlatır. Dumrul da artık emniyette gizli görevli olarak operasyonlara müdahil olmuştur. Bir Numara Maça Beyini yakalamak için başlatılan operasyon sırasında Başkomiser Semih şehit edilir. Semih’in biricik kızı Feyza ise artık Dumrul’a emanettir. Yoğun bir mücadele ortamında kendini bulan Dumrul ile Komiser Zeynep arasında bir türlü itiraf edemedikleri gizli ve tatlı bir aşk başlamıştır. Ne var ki; kirli eller tarafından Dumrul’un Vatan sevdasına sıkılan kurşun, bu kez gönül sevdasına sıkılacaktır…
TURK FILMLERI | Просмотров: 465 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (0)Tür: Dram.
Ülke: Türkiye.

Senaryo: İlksen Başarır.
Yönetmen: İlksen Başarır.

Oyuncular: Sercan Badur, Helin Çal ve Sema Çeyrekbaşı ...

Gösterim tarihi: 1 Nisan 2011.


Filmin konusu: Erdem, Sevilve çocukları Edip ve Sevgi’nin küçük bir kasabada süren yaşamları, Sevil’in annesinin felç geçirmesi sonucu İstanbul’a taşınmalarıyla değişime uğrar. Edip, yatılı okulda olduğu on yıl boyunca evden uzaklaşmıştır; Erdem’in ise iyi bir yazar olma hayalleri sürmektedir.
bir şekilde değişen tavırlarını, içine kapanmasını ve mutsuzluğunu fark eden
Sevgi’nin ani tavır değişikliklerinden şüphelenen Sevil, evin içerisinde yaşanan bazı olayları sorgulamaya girişir ve yıllardır kapalı kapılar ardında saklanan sırrı keşfeder. Erdem bir trafik kazasında yaşamını kaybedince, ölümü ailede yeni sırların ortaya çıkmasına neden olur. Küçük bir ailenin her üyesi hayatları boyunca tek başlarına taşımak zorunda kalacakları gerçeklerle baş başa kalır.
TURK FILMLERI | Просмотров: 254 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (1)Tür: Komedi.
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Kerim Barutçu.
Senaryo: BatesMotelPro, Nilüfer Özçelik.

Oyuncular: Bülent Serttaş, Doğa Rutkay, Kubilay Tunçer, Ömür Cedimağar, Selin Demiratar, Tansu Tunçel, Volkan Öge ..

Gösterim Tarihi: 16 Mart 2012.


Filmin konusu: İntikam şahadeti getirmiş hapishane kaçkını Black Jack (Volkan Öge), sinyalleri TV programlarına karışınca insanları aptala çeviren Gerzomat isimli makinayı ele geçirir. Fakat Gerzomat’ı kullanması için kaç profesör Mary Jane’e muhtaçtır. Yiğit polislerimiz John Lemmon (Tansu Tunçel), Billy Billy (Ömür Cedimağar) ve polis merkezinin güzeller güzeli starı memur Jennifer (Selin Demiratar) vardır, bu 3 polis çatlak Profesör Mary Jane’i korumakla görevlidir. Fakat işler hiçte bekledikleri gibi olmaz, John ve Billy, kentten bunalmış bir Ayı’nın vicdanı ile baş başa kalmışken, Black Jack, profesörü kaçırarak ve makinayı çalıştırmayı başarır. Kısa zamanda tüm halkta aptallık belirtileri görülmeye başlanır. Olaya el koyan karabasan fedareller, zekası ile parlayan General ve polis şefi Agresif Peter’le Black Jack’i durdurmanın yollarını aramaktadırlar. Yiğit polislerimiz John ve Billy ise çıldırmış bir şekilde Black Jack ile yakalanmaç oynamaktadırlar. Black Jack ise bu yaratmış olduğu aptallıklarla çevrelenmiş dünyada yeterince eğlenebilecek midir?
TURK FILMLERI | Просмотров: 242 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (0)Tür: Komedi, Dram.
Ülke: Türkiye.

Senaryo: Orçun Benli, Sükrü Üçpınar.
Yönetmen: Orçun Benli.

Oyuncular: Mustafa Uzunyılmaz, Orhan Eskin ve Ferit Kaya ...

Gösterim tarihi: 6 Ocak 2012.


Filmin konusu: Yaşar, Apo, Kovboy Ali, Cevat ve Ertuğrul’un hayattaki tek gayeleri, karınlarını doyurmak ve en büyük tutkuları olan şaraptan bir gün bile olsun ayrı kalmamaktır. Günübirlik yaşayan bu beş kişi, gayelerine ulaşabilmek için zamanın fırtınalı politik atmosferinden dahi faydalanmasını bilir. Sokaklarda yaşayan bu beş evsiz 12 Eylül 1980 sabahı geldiğinde sokağa çıkma yasağı ile karşı karşıya kalırlar. Ancak onların gidebilecekleri tek evleri vardır; o da yine sokaklardır. Yaşanan bir dizi yanlışlıklar komedisi sonucu kendilerini siyasi mahkûmlarla birlikte aynı cezaevinde bulurlar.
TURK FILMLERI | Просмотров: 235 | Добавил: sahil | Дата: 17.06.2012 | Комментарии (0)


Tür: Aile, Aksiyon, Dram.
Ülke: Türkiye.

Yönetmen: Joel Leang, Haşim Akten.
Görüntü Yönetmeni: Ömer Faruk Karacan.
Senaryo: Haşim Akten, Alper Kıvılcım.
Yapımcı: Haşim Akten.

Oyuncular: Yasemin Balık, Ali Başar, Melda Bekcan, Yaşar Alptekin, Kazım çarman, Uğur Kıvılcım, Mehmet Ali Tuncer, Tolga Öz, şemsa Deniz Tolunay, Senai Demirci, Ümit Olcay, Yavuz çetin, Haşim Akten ..


Filmin konusu: Bir kahraman ama insanlara ve hayata küskün sadece kızını korumak için yaşayan ve dağa inzivaya çekilmiş bir kahraman... zulmün emrinde olmanın çelişkisini yaşayan bir ajan masum ama bilinçli kendini yalnız bırakan kaderini azme dönüştüren baba özlemi ile tutuşan iffetli ve sevgisi aslice bir genç kız asr-ı saadet özlemi içinde ama öfkesine yenik düşen radikal genç kendisine sunulan sevgi ile hatalarından kurtulan bir delikanlı asaletli bir kadın ve bir anne VE birçok oyuncusu ile BENDEYAR İNANIYORSAN EN GÜÇLÜ SENSİN
TURK FILMLERI | Просмотров: 231 | Добавил: sahil | Дата: 02.06.2012 | Комментарии (0)


поиск


TURKCE KATEGORI


TURK SERİALLAR

RUS TVQARİŞİK KATEGORİLEДрузья сайта
  • TVAZE.TV

  • AzeriMultimedia.Com © 2014Сайт управляется системой uCoz
    статистика Яндекс цитирования